Menu

Vizāžistu pakalpojumi

Uz sākumu / Galerija / Cenas

 

 

Dienas un vakara grims
Saules Salona prasmīgās grima meistares lieliski sniegs pakalpojumu – nosakot katram klientam krāsu paleti izvēloties dekoratīvo kosmētiku. Salona meistari strādā ar vācu profesionālo dekoratīvo kosmētiku Arabesque. Saules Salons piedāvā – dienas, vakara, kāzu, foto grimu! Pareizi uzklāts grims akcentēs Jūsu dabīgo skaistumu!
Cena 30 – 40€


Skropstu pieaudzēšana
Skropstu pieaudzēšana ir mūsdienīga un droša skaistumkopšanas procedūra, kas ļauj pilnībā aizmirst par ikdienā ierasto skropstu tušu.Arvien vairāk sievietes visā pasaulē izvēlas mākslīgi pieaudzētas skropstas, jo pieaudzējot tās kļūst garākas, kuplākas un izskatās ļoti dabiski, pie tam skropstas ir izturīgas, un nav jābaidās no to izkrišanas.Skropstu pieaudzēšanas procesā izmanto dažāda izmēra skropstas, lai tās izskatītos dabīgi. Lai ilgāk saglabātu pieaudzēto skropstu skaistumu, nepieciešams 1 reizi mēnesī apmeklēt meistaru skropstu kopšanas procedūras veikšanai. Procedūra ilgst 1.5 – 2h. Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes, tās ir izturīgas un vienmēr izskatās perfekti.
Cena 35 – 40€


3D apjoma skropstas
Piemērota metode, ja vēlaties iegūt īpaši dabīgu un izteiksmīgu skatienu. Izmanto īpaši mīkstas un smalkas skropstiņas 0.07 – 0.10 mm plānas un 7 – 15 mm garas. Biezums un apjoms tiek pielāgots dabīgajām skropstām. Procedūras ilgums 90-120 min.
Cena 35 – 40€


Stila un krāsu konsultācija pie Baibas Grīnas

Saules Salons piedāvā ļoti noderīgu un vērtīgu pakalpojumu Stila un krāsu konsultāciju pie atzītās stilistes, Kosmētikas Koledžas pedagoģes, Lielā Kristapa galvenās balvas ieguvējas grimmēšanā 2015. gadā, daudzu slavenību make up meistares Baibas Grīnas. Tā būs vērtīga 2.5 stundu praktiskā nodarbība par to, kas Jums piestāv gan make up, gan apģērbā. Tiks uzklāts Jums vispiemērotākais make up, kā arī izmēģinātas make up dažādās nianses. Būs padomi par matu toni , vai griezumu. Ja vēlēsieties realizēt kādu jaunu ideju, un veikt kādas kardinālas pārmaiņas matu krāsā vai griezumā, tad arī to izdarīs labākie Saules Salona friziermeistari.

Baiba ir izcila, ar lielu pieredzi un klientu iemīļota, permanentā grimma speciāliste, stiliste, kas katram klientam individuāli piemeklēs piemērotus toņus un formas.
Cena 50€