Menu

Vizāžistu pakalpojumi

Uz sākumu / Galerija / Cenas

 

Dienas un vakara grims

Saules Salona prasmīgās grima meistares lieliski sniegs pakalpojumu – nosakot katram klientam krāsu paleti izvēloties dekoratīvo kosmētiku. Salona meistari strādā ar vācu profesionālo dekoratīvo kosmētiku Arabesque. Saules Salons piedāvā – dienas, vakara, kāzu, foto grimu! Pareizi uzklāts grims akcentēs Jūsu dabīgo skaistumu!

Cena 30 – 40€
Skropstu pieaudzēšana
Skropstu pieaudzēšana ir mūsdienīga un droša skaistumkopšanas procedūra, kas ļauj pilnībā aizmirst par ikdienā ierasto skropstu tušu.Arvien vairāk sievietes visā pasaulē izvēlas mākslīgi pieaudzētas skropstas, jo pieaudzējot tās kļūst garākas, kuplākas un izskatās ļoti dabiski, pie tam skropstas ir izturīgas, un nav jābaidās no to izkrišanas.Skropstu pieaudzēšanas procesā izmanto dažāda izmēra skropstas, lai tās izskatītos dabīgi. Lai ilgāk saglabātu pieaudzēto skropstu skaistumu, nepieciešams 1 reizi mēnesī apmeklēt meistaru skropstu kopšanas procedūras veikšanai. Procedūra ilgst 1.5 – 2h. Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes, tās ir izturīgas un vienmēr izskatās perfekti.
Cena 35 – 40€3D apjoma skropstas
Piemērota metode, ja vēlaties iegūt īpaši dabīgu un izteiksmīgu skatienu. Izmanto īpaši mīkstas un smalkas skropstiņas 0.07 – 0.10 mm plānas un 7 – 15 mm garas. Biezums un apjoms tiek pielāgots dabīgajām skropstām. Procedūras ilgums 90-120 min.
Cena 35 – 40€