Menu

Vizāžistu pakalpojumi

Uz sākumu / Galerija / Cenas

 

Skropstu laminēšana vai Botox skropstām

To, cik izteiksmīgs ir sievietes skatiens, lielā mērā nosaka skropstas. 
Katras sievietes sapnis ir garas un kuplas skropstas.

Procedūra palīdz izcelt un akcentēt dabīgo skaistumu .

Laminēšanas procedūra tiek pielīdzināta SPA procedūrai, kas stiprina un palīdz atveseļot novārgušas un trauslas skropstas -  ideāls risinājums taisno vai gaišo skropstu īpašniecēm – šo skropstiņu īpašniecēm procedūras efekts būs pamanāms visvairāk.

Procedūras ilgums 75min. Rezultāts būs pamanāms pēc 24 stundām un efekts saglabāsies līdz 2 mēnešiem. Acis izskatīsies plaši atvērtas,  izteiksmīgas un  skropstas kļūst apjomīgas un tumšas. Procedūras laikā izmantotie materiāli un maskas būtiski uzlabos Jūsu dabiskās skropstas.

 

Pēc skropstu procedūras  24h  ieteicams atturēties no:

skropstu mitrināšanas , lai iegūtu labākos rezultātus.

Lietot skropstu tušu

Saskare ar ūdeni, – duša, baseins, vanna

Pirts, sauna, solārijs

Skropstas krāsot ķīmiski

 

Cena 40eur
1

 

Skropstu ilgviļņi

 

Skropstu ilgviļņu ielikšanas procesā nav nekā sāpīga vai nepatīkama. Pēc procedūras skropstas izskatīsies izliektas un skatienu padarīs izteiksmīgu un efekts saglabāsies 1mēnesi.

Atkārtoti skropstu ilgviļņus var likt pēc diviem mēnešiem, jo šai laikā skropstas gandrīz pilnībā nomainās - vecās un ieveidotās izkrīt, to vietā izaug jaunas un taisnas skropstas.

Nav pareizi domāt, ka ilgviļņi paredzēti tikai garām skropstām. Uz ļoti smalkiem rullīšiem iespējams ieveidot arī pavisam īsas skropstas.

Pēc procedūras 24h nav ieteicams :

Lietot skropstu tušu

Saskare ar ūdeni, – duša, baseins, vanna

Pirts, sauna, solārijs

Skropstas krāsot ķīmiski

Cena 25eur

 

 

Dienas un vakara grims

Saules Salona prasmīgās grima meistares lieliski sniegs pakalpojumu – nosakot katram klientam krāsu paleti izvēloties dekoratīvo kosmētiku. Salona meistari strādā ar vācu profesionālo dekoratīvo kosmētiku Arabesque. Saules Salons piedāvā – dienas, vakara, kāzu, foto grimu! Pareizi uzklāts grims akcentēs Jūsu dabīgo skaistumu!

Cena 30 – 40€
Skropstu pieaudzēšana
Skropstu pieaudzēšana ir mūsdienīga un droša skaistumkopšanas procedūra, kas ļauj pilnībā aizmirst par ikdienā ierasto skropstu tušu.Arvien vairāk sievietes visā pasaulē izvēlas mākslīgi pieaudzētas skropstas, jo pieaudzējot tās kļūst garākas, kuplākas un izskatās ļoti dabiski, pie tam skropstas ir izturīgas, un nav jābaidās no to izkrišanas.Skropstu pieaudzēšanas procesā izmanto dažāda izmēra skropstas, lai tās izskatītos dabīgi. Lai ilgāk saglabātu pieaudzēto skropstu skaistumu, nepieciešams 1 reizi mēnesī apmeklēt meistaru skropstu kopšanas procedūras veikšanai. Procedūra ilgst 1.5 – 2h. Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes, tās ir izturīgas un vienmēr izskatās perfekti.
Cena 35 – 40€3D apjoma skropstas
Piemērota metode, ja vēlaties iegūt īpaši dabīgu un izteiksmīgu skatienu. Izmanto īpaši mīkstas un smalkas skropstiņas 0.07 – 0.10 mm plānas un 7 – 15 mm garas. Biezums un apjoms tiek pielāgots dabīgajām skropstām. Procedūras ilgums 90-120 min.
Cena 35 – 40€