Menu

Spray-tan

Uz sākumu / Galerija / Cenas

 

Spray Tan

ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
 

Kas ir spray tan?

PROCEDŪRAS SECĪBA:

 

Spray tan ir izsmidzināms iedegums, ko neiegūst ar UV stariem, bet gan uzsmidzinot kā kosmētikas līdzekli tieši uz ādas. Šis uzsmidzināmais šķidrums sastāv no vairākām sastāvdaļām, kur svarīgākās ir tās, kas rada iedegumu jeb bronzieri. Ilglaicīgas iedarbības bronzieris ir tā saucamais DHA, kas, uzsmidzināts uz ādas, strādā ar to, radot iedegumu ilgtermiņā. Šis DHA atrodams arī teju visos sauļošanās krēmos, kuri ir ar ilglaicīgiem bronzieriem. DHA uzsāk savu darbu, tikko nonācis uz ādas, un turpina to vismaz 3 stundas pēc uzklāšanas, tāpēc dušā ieteicams iet ne ātrāk kā 3 stundas pēc spray tan procedūras.

 

DHA ir bezkrāsas šķidrums, tāpēc jūs to nemaz neredzat, tūlītējo efektu, ko pamanīsit, ir DHA pirmie darba rezultāti un kosmētiskā krāsa, kas nepieciešama lielākoties tamdēļ, lai cilvēks, kurš veic šo manipulāciju, redzētu uzsmidzinātā līdzekļa daudzumu un robežas. Šī kosmētiskā krāsa arī ir pirmā, kas rada tūlītējo nosauļošanās iespaidu un arī tā, kas iekrāso gaišu apģērbu, ja tāds uzvilkts sesijas dienā, taču tā nepiedalās iedeguma veidošanā, tāpēc, lai efekts būtu labāks, pēc sesijas tai pašā dienā ieteicams nomazgāties ne ātrāk kā 3 stundas pēc procedūras.

 

 

 

 

 

 

Kā notiek spray tan uzsmidzināšana

ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
 

Izsmidzināmais iedegums tiek uzklāts uz ādas ar īpašas pistoles palīdzību. Procedūru veic mūsu salona meistari, kas ir īpaši apmācīti. Ja sauļosit pilnu augumu, saņemsit vienreiz lietojamās apakšbiksītes, tāpat varat izvēlēties palikt savā apakšveļā, kuru tai dienā noteikti izvēlieties melnā krāsā. Meistars dos Jums laiku noģērbties, sagatavoties, ieiet dušā un notīrīt kosmētiku, kas ir ārkārtīgi būtiski pirms procedūras, jo jebkura barjera starp ādu un uzsmidzināmo līdzekli, var traucēt perfekta rezultāta iegūšanai.

Lai notīrītu kosmētiku (kaut vai tas bijis tikai dienas krēms, uzklāts no rīta), vislabāk izmantot kabīnītēs esošās mitrās salvetes, neizvēlieties kosmētikas pieniņu, jo tas ir pārāk krēmīgs. Sauļošanās seanss, atkarībā, kādu auguma daļu apsmidzināsit, ilgst no apmēram 5 – 20 minūtēm. Pēc iedeguma uzklāšanas administrators Jūs atstās, lai mierīgi varat apžāvēties (dažas minūtes pavēdiniet rokas, neaiztieciet, neberzējiet ķermeni) un apģērbties. Arī apģērbu šai dienā izvēlieties tumšā krāsā un brīvu, ne pieguļošu.

 

 

 
 

Izsmidzināmā iedeguma sastāvs

ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
 

Izsmidzināmā iedeguma līdzeklis ir ādai pilnīgi drošs, ja vien alerģiskas izpausmes neizsauc kāda konkrēta sastāvdaļa. Ražots un patentēts pēc ASV pasūtījuma labākajās laboratorijās Itālijā, vairakkārt pārstrādājot formulas, lai iedeguma tonis būtu tiešām tumšs un zeltains, bez mazākās sarkanīgās vai oranžās krāsas pieskaņas. Spray šķidrums NESATUR PARABĒNUS, tā sastāvā ir maksimāli daudz alvejas, kas ādu mitrinās, baros un pasargās, kā arī visas sastāvdaļas ir DABISKAS IZCELSMES. Uzreiz pēc sesijas Jūsu drēbes nedaudz iekrāsosies, bet par to neraizējieties, jo dabiskā sastāva dēļ, šos traipus 100% (izņemot zīda auduma) varēsit vienkārši izmazgāt.

 
 

Serviss

ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
 

Saules Salonā ir viss nepieciešamais, lai spray sesija noritētu veiksmīgi:

Vienreiz lietojamās čībiņas uzvelc uzreiz pēc dušas.

 

Notīri kosmētiku ar mitrajām salvetēm – labāk izmanto tās nevis kosmētisko pieniņu, jo pieniņš būs krēmīgāks un atstās nevēlamas pēdas.

 

Lai mati vai frizūra būtu drošībā, izmanto vienreiz lietojamo cepurīti.

 

 

 

 

 

Svarīgi zināt!

ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
 

Pirms spray sesijas:

Pirms sesijas sagatavo ādu – ideāli, ja dienu iepriekš to noskrubē. Pirms iedeguma uzklāšanas ādai jābūt pilnīgi attīrītai no kosmētikas, smaržām u.tml. To var izdarīt, izmantojot uz vietas esošās mitrās salvetes un dušu. Vēlams nākt tumšā apakšveļā un tumšās drēbēs, kas nav pieguļošas. Baltas un gaišas drēbes iedeguma līdzeklis iekrāsos, bet sekas var 100% un viegli izmazgāt (izņemot zīda apģērbus). Pirms spray sesijas izvērtē – vai Tava āda nav ar sausiem plankumiem, nelobās vai pašreizējais iedegums nav vienmērīgs -, ja tā, izsmidzināmo iedegumu klāt neiesakām vai perfektu rezultātu negarantējam.

Pēc spray sesijas:

Pēc sesijas dušā var iet ātrākais pēc 3 stundām. Pēc sesijas tai pašā dienā dušā jānoskalojas obligāti, neberzējot ādu, tikai, lai noskalotu kosmētisko krāsu, kas, palikusi uz ādas, var ne tikai sasmērēt drēbes vai palagus, bet arī koncentrēties locījumu vietās, ādas rievās un radīt nevēlamu rezultātu nākamajās dienās. Pie pirmās mazgāšanās ūdens var iekrāsoties, bet iedegums netiek nomazgāts nost, tiek noskalota krāsa, kas bijusi lieka un iedeguma procesa veidošanā un uzturēšanā vairs nepiedalās. Iedeguma efektu un ilgumu ietekmēs Tavi paradumi – sporta zāles, baseina vai pirts apmeklējumi var saīsināt iedeguma ilgumu un efektu. Lai par iedegumu rūpētos, ik dienu bagātīgi baro un mitrini ādu. Efekts, atkarībā no ādas tipa un paradumiem, ilgst 3-7 dienas.

 

Cenas

ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
 

Sejai- 2.50 €

 

Dekoltē un seja- 4.50 €

 

Dekoltē, seja un rokas- 7.50 €

 

Kājas- 10 €

 

Ķermenis līdz pusei (Seja, rokas, dekoltē, vēders, mugura, pleci)- 10 €

 

Viss ķermenis- 20.00 €