Menu

Jaunumi

Sākums / Jaunumi 

BIOREVITALIZĀCIJA


Biorevitalizācija ir inovatīva un augstefektīva metode, ar kuras palīdzību tiek atjaunots ādas mitruma līmenis, elastība un tas aizsarg funkcija. Aizkave ādas novecošanās procesu, atjaunojot tās fizioloģisko stāvokli un vizuālo izskatu. Preparāta Aquashine galvenā sastāvdaļa ir hialuronskābe un bioaktīvie komponenti. Procedūra paredzēta sīko un dziļo grumbu korekcijai , elastību zaudējušas ādas stāvokļa uzlabošanai, sejas ovāla korekcijai. Procedūras rezultāta tiek atjaunots optimālais ādas mitruma līmenis, tiek uzlabots ādas tonis  un elastība, šūna aktīvāk ražo kologēnu un elastīnu, uzlabojās ādas mikrocirkulācija, kas ietekmē vielu un skābekļa piegādi. Tiek nodrošināta ilgstoša aizsardzība pret ārejās vides faktoriem. Biorevitalizāciju izvēlas klienti, kuri vēlas intensīvu un noturīgo ādas kopšanu un atjaunošanu.  Veicot procedūru kursu 2 – 3 reizes,  procedūras efekts saglabājās līdz 1,5 gadiem. Un to iesakam veikt i pēc 1,5 – 2 gadiem. Procedūru veic ārstniecības persona  Kristīne Šuleiko.
 

PEMANENTAIS GRIMS - PŪDERTEHNIKA UZACĪM

Šī permanentā make-up tehnika parādījās salīdzinoši nesen. Pūder tehnika rada vieglas ēnas efektu, kas iezīmē uzacis. Uzacu formu var nedaudz korektēt, uzacis padarot  izteiksmīgākas un arī izteiktākas, ka arī piedot vēlamo toni. Uzreiz  pēc  procedūras, uzacis izskatās dabiski. Ar pūder  tehniku uzaču forma tiek pieskaņota maksimāli tuvu klienta uzacu dabīgajai formai. Ta ka procedūra tiek veikta ar viegliem pieskārieniem, tā ir mazāk sāpīga un līdz ar to īsāks sadzīšanas process.

Cena 150€

 

JAUNUMS........MEZO FOUNDATION

Pateicoties mūsu jaunajai procedūrai Mezo Foundation, vairs nebūs jārūpējas par tonālā krēma  uzlikšanu. Perfekts ādas tonis būs visu laiku, pie kam nebūs bieza kosmētikas slāņa sajūta uz ādas, kā arī nebūs  nosprostotas ādas poras. Ieteicams sievietēm, kurām ikdienā ir nepieciešams izlīdzināt ādas toni, ir apsārtumi, pigmenti.

Ieteicams kurss ir 3 – 5 procedūras ar 2 – 3 nedēļu intervālu. Uztaisot tikai vienu procedūru, efekts būs 3 mēnešus, bet veicot procedūru kursu efekts saglabāsies gada garumā. Āda būs dzīvāka, mirdzošāka, tai būs viegls gaismas starojuma efekts,   kas būs dabisks un vienmērīgs. Var izvēlēties tumšāku, vai gaišāku toni. Iestrādājamā seruma galvenie komponenti  ir hialuronskābe  un augu izcelsmes ekstrakti, kas ne tikai piedod toni, bet arī baro un mitrina ādu. Tas ir pilnīgi dabīgs produkts. Procedūra piemērota visiem vecumiem.
 

Vienas procedūras cena sejai ir 50€, kakla un dekoltē zonai 30€.

 

 

                                        Skropstu laminēšana vai Botox skropstām

To, cik izteiksmīgs ir sievietes skatiens, lielā mērā nosaka skropstas. 
Katras sievietes sapnis ir garas un kuplas skropstas.

Procedūra palīdz izcelt un akcentēt dabīgo skaistumu .

Laminēšanas procedūra tiek pielīdzināta SPA procedūrai, kas stiprina un palīdz atveseļot novārgušas un trauslas skropstas -  ideāls risinājums taisno vai gaišo skropstu īpašniecēm – šo skropstiņu īpašniecēm procedūras efekts būs pamanāms visvairāk.

Procedūras ilgums 75min. Rezultāts būs pamanāms pēc 24 stundām un efekts saglabāsies līdz 2 mēnešiem. Acis izskatīsies plaši atvērtas,  izteiksmīgas un  skropstas kļūst apjomīgas un tumšas. Procedūras laikā izmantotie materiāli un maskas būtiski uzlabos Jūsu dabiskās skropstas.

 

Pēc skropstu procedūras  24h  ieteicams atturēties no:

skropstu mitrināšanas , lai iegūtu labākos rezultātus.

Lietot skropstu tušu

Saskare ar ūdeni, – duša, baseins, vanna

Pirts, sauna, solārijs

Skropstas krāsot ķīmiski

 

Cena 40eur

 


Skropstu ilgviļņi

 

Skropstu ilgviļņu ielikšanas procesā nav nekā sāpīga vai nepatīkama. Pēc procedūras skropstas izskatīsies izliektas un skatienu padarīs izteiksmīgu un efekts saglabāsies 1mēnesi. Procedūras ilgums 50min.

Atkārtoti skropstu ilgviļņus var likt pēc diviem mēnešiem, jo šai laikā skropstas gandrīz pilnībā nomainās - vecās un ieveidotās izkrīt, to vietā izaug jaunas un taisnas skropstas.

Nav pareizi domāt, ka ilgviļņi paredzēti tikai garām skropstām. Uz ļoti smalkiem rullīšiem iespējams ieveidot arī pavisam īsas skropstas.

Pēc procedūras 24h nav ieteicams :

Lietot skropstu tušu

Saskare ar ūdeni, – duša, baseins, vanna

Pirts, sauna, solārijs

Skropstas krāsot ķīmiski

Cena 25eur


 

Franču skūpsts jeb sejas skulpturējošā masāža-liftings

 

Procedūras pamatā sejas noslīdējošo muskuļu pacelšana, sejas mīmikas muskulatūras trenēšana un ādas vielmaiņas, asinsrites uzlabošana.Pielietotajiem kosmētiskajien līdzekļiem un koncentrātiem ir mitrinoša, regenerējoša, pretnovecošanās un liftējoša iedarbība.

Sejas liftings ar dziļu mitrināšanu
Sejas liftings ar reģenerējošu iedarbību
Sejas liftings ar anti-age iedarbību

Procedūrā ietilpst:
1. Sejas attīrīšana un pīlings
2. Masāža
3. Maska
4. Aktīvo vielu koncentrāts ampulā

Cena 40€ (75min)


 

Matu pieaudzēšana ir viens no populārākajiem pakalpojumiem Saules Salonā. Meistari šo procedūru veic ar ultraskaņas metodi, izmantojot augstas kvalitātes dabīgus Itāļu matus. Tas ir lielisks veids kā iegūt garus, apjomīgus un skaistus matus. 
Izmantojiet iespēju pieaudzēt augstas kvalitātes matus, pie pieredzes bagātiem meistariem, par labu cenu, ar ultraskaņas aparātu. 
Cena 40-45cm 2.80€
Cena 55-60cm 3.00€
Ombre 45cm - 4.00€