Menu

Jaunumi

Sākums / Jaunumi

 

Šokolādes procedūra


Lielisks piedāvājums rudens vēsajiem vakariem. Šokolādes procedūra ne tikai sasildīs , bet arī sniegs mierpilnu baudu visam ķermenim un garam. Tieši tāpēc piedāvājam izbaudīt 90min. garu procedūru tikai par 40€. (Iepriekšējā cena 49€)
Šokolādes procedūras laikā izmanto īstu, siltu šokolādi. Ar maigām un ritmiskām rokas kustībām tiek veikta relaksējoša ķermeņa masāža, kas atbrīvo organismu no spriedzes. Pateicoties šokolādes labajām īpašībām āda tiek atsvaidzināta, pabarota, mitrināta un tonizēta. Šokolāde palielina laimes sajūtu ne tikai prātam, bet visam ķermenim, tā spēj atbrīvot no sāpēm un negatīvām sajūtām. Labo sajūtu un emociju gammu rituāla laikā papildinās sveču gaisma un harmoniska mūzika.

Cena 90min. - 40€   (49€) 

Franču skūpsts jeb sejas skulpturējošā masāža-liftings

Procedūras pamatā sejas noslīdējošo muskuļu pacelšana, sejas mīmikas muskulatūras trenēšana un ādas vielmaiņas, asinsrites uzlabošana.Pielietotajiem kosmētiskajien līdzekļiem un koncentrātiem ir mitrinoša, regenerējoša, pretnovecošanās un liftējoša iedarbība.

Sejas liftings ar dziļu mitrināšanu
Sejas liftings ar reģenerējošu iedarbību
Sejas liftings ar anti-age iedarbību

Procedūrā ietilpst:
1. Sejas attīrīšana un pīlings
2. Masāža
3. Maska
4. Aktīvo vielu koncentrāts ampulā

Cena 40€ (75min)


 

Matu pieaudzēšana ir viens no populārākajiem pakalpojumiem Saules Salonā. Meistari šo procedūru veic ar ultraskaņas metodi, izmantojot augstas kvalitātes dabīgus Itāļu matus. Tas ir lielisks veids kā iegūt garus, apjomīgus un skaistus matus. 
Izmantojiet iespēju pieaudzēt augstas kvalitātes matus, pie pieredzes bagātiem meistariem, par labu cenu, ar ultraskaņas aparātu. 
Cena 40-45cm 2.80€
Cena 55-60cm 3.00€
Ombre 45cm - 4.00€