Menu

Jaunumi

Sākums / Jaunumi


 

19. novembrī strādāsim līdz plkst. 18:00

 

 

Priecīgus svētkus!!!


 

Skropstu laminēšana vai Botox skropstām

To, cik izteiksmīgs ir sievietes skatiens, lielā mērā nosaka skropstas. 
Katras sievietes sapnis ir garas un kuplas skropstas.

Procedūra palīdz izcelt un akcentēt dabīgo skaistumu .

Laminēšanas procedūra tiek pielīdzināta SPA procedūrai, kas stiprina un palīdz atveseļot novārgušas un trauslas skropstas -  ideāls risinājums taisno vai gaišo skropstu īpašniecēm – šo skropstiņu īpašniecēm procedūras efekts būs pamanāms visvairāk.

Procedūras ilgums 75min. Rezultāts būs pamanāms pēc 24 stundām un efekts saglabāsies līdz 2 mēnešiem. Acis izskatīsies plaši atvērtas,  izteiksmīgas un  skropstas kļūst apjomīgas un tumšas. Procedūras laikā izmantotie materiāli un maskas būtiski uzlabos Jūsu dabiskās skropstas.

 

Pēc skropstu procedūras  24h  ieteicams atturēties no:

skropstu mitrināšanas , lai iegūtu labākos rezultātus.

Lietot skropstu tušu

Saskare ar ūdeni, – duša, baseins, vanna

Pirts, sauna, solārijs

Skropstas krāsot ķīmiski

 

Cena 40eur

 


Skropstu ilgviļņi

 

Skropstu ilgviļņu ielikšanas procesā nav nekā sāpīga vai nepatīkama. Pēc procedūras skropstas izskatīsies izliektas un skatienu padarīs izteiksmīgu un efekts saglabāsies 1mēnesi. Procedūras ilgums 50min.

Atkārtoti skropstu ilgviļņus var likt pēc diviem mēnešiem, jo šai laikā skropstas gandrīz pilnībā nomainās - vecās un ieveidotās izkrīt, to vietā izaug jaunas un taisnas skropstas.

Nav pareizi domāt, ka ilgviļņi paredzēti tikai garām skropstām. Uz ļoti smalkiem rullīšiem iespējams ieveidot arī pavisam īsas skropstas.

Pēc procedūras 24h nav ieteicams :

Lietot skropstu tušu

Saskare ar ūdeni, – duša, baseins, vanna

Pirts, sauna, solārijs

Skropstas krāsot ķīmiski

Cena 25eur

  
 

Saules Salons tikai oktobrī dāvina 40% atlaidi uz pilnu 90.min. sejas procedūru

24€ (parasti 40€).

Procedūrā ietilpst:
 

Dāvanu saņem tie klienti, kas oktobrī mūsu salonā veic manikīra un pedikīra procedūru ar Gelish laku. 

 

Šokolādes procedūra


Lielisks piedāvājums rudens vēsajiem vakariem. Šokolādes procedūra ne tikai sasildīs , bet arī sniegs mierpilnu baudu visam ķermenim un garam. Tieši tāpēc piedāvājam izbaudīt 90min. garu procedūru tikai par 40€. (Iepriekšējā cena 49€)
Šokolādes procedūras laikā izmanto īstu, siltu šokolādi. Ar maigām un ritmiskām rokas kustībām tiek veikta relaksējoša ķermeņa masāža, kas atbrīvo organismu no spriedzes. Pateicoties šokolādes labajām īpašībām āda tiek atsvaidzināta, pabarota, mitrināta un tonizēta. Šokolāde palielina laimes sajūtu ne tikai prātam, bet visam ķermenim, tā spēj atbrīvot no sāpēm un negatīvām sajūtām. Labo sajūtu un emociju gammu rituāla laikā papildinās sveču gaisma un harmoniska mūzika.

Cena 90min. - 40€   (49€) 

Franču skūpsts jeb sejas skulpturējošā masāža-liftings

Procedūras pamatā sejas noslīdējošo muskuļu pacelšana, sejas mīmikas muskulatūras trenēšana un ādas vielmaiņas, asinsrites uzlabošana.Pielietotajiem kosmētiskajien līdzekļiem un koncentrātiem ir mitrinoša, regenerējoša, pretnovecošanās un liftējoša iedarbība.

Sejas liftings ar dziļu mitrināšanu
Sejas liftings ar reģenerējošu iedarbību
Sejas liftings ar anti-age iedarbību

Procedūrā ietilpst:
1. Sejas attīrīšana un pīlings
2. Masāža
3. Maska
4. Aktīvo vielu koncentrāts ampulā

Cena 40€ (75min)


 

Matu pieaudzēšana ir viens no populārākajiem pakalpojumiem Saules Salonā. Meistari šo procedūru veic ar ultraskaņas metodi, izmantojot augstas kvalitātes dabīgus Itāļu matus. Tas ir lielisks veids kā iegūt garus, apjomīgus un skaistus matus. 
Izmantojiet iespēju pieaudzēt augstas kvalitātes matus, pie pieredzes bagātiem meistariem, par labu cenu, ar ultraskaņas aparātu. 
Cena 40-45cm 2.80€
Cena 55-60cm 3.00€
Ombre 45cm - 4.00€