Menu

Мезотерапия

В начало / Галерея / Мезотерапия

Мезотерапия

Mezoterapiju pielieto dažādu estētisko problēmu novēršanai – ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā.

Mezoterapija ir allopātisku (tradicionālu), homeopātisku un bioloģiski aktīvu vielu mikroinjekcijas ādā (no 0,5 mm līdz 13 mm dziļumā). Ādas slānī ievadītās vielas injekciju veidā iedarbojas daudz efektīgāk nekā, tradicionāli to darot, ar kosmētiskajiem līdzekļiem.

Bioloģiski aktīvo preparātu var ievadīt ļoti mazās devās — tieši tik, cik nepieciešams, lai tas paveiktu savu darbu, bet neuzkrātos šūnās un nelabvēlīgi neietekmētu citas organisma sistēmas.

Pirms mezoterapijas uzsākšanas uz ādas veic proves reakcijas testu. Ja pēc injekcijām radušies zilumi (kas ir normāla parādība), var lietot speciālus līdzekļus, kas paātrina to izzušanu. Pirmajā dienā pēc injekcijām var būt nelielas dūrienu pēdas, tomēr šo nelielo diskomfortu pilnībā atsvērs procedūru rezultativitāte. Metode ir mazsāpīga, un nekādā veidā neierobežo darba spējas.

Mezoterapijas procedūras izpilda kursa veidā. Procedūru skaitu variē atkarībā no problēmām.

Фотографии

Фотография 1 Фотография 2 Фотография 3

Следить за нами в: