Menu

Meistari

Sākums / Meistari

Aija Šimkus, administratore

Administrators ir pirmais, ko klients ierauga, ienākot salonā, un, mūsu administratores to apzinās. Viņas cenšas sniegt pilnīgu informāciju par salona pakalpojumiem, būt pret klientiem laipnas un atsaucīgas. Lai ikviens klients, kas ienāk Saules Salonā, tiešām justos gaidīts un mūsu personāla aprūpēts.”

Tamāra Nikolajeva, kosmetoloģe

Kosmetologs ar vairāku desmitu gadu darba pieredzi. Saules Salonā strādā jau 15 gadus. Ar medicīnisko izglītību. Apguvusi neskaitāmas masāžas tehnoloģijas. Zināšanas un pieredzi papildinājusi Vācijā, Francijā, Maskavā, Spānijā.”

Laine Līsmane, kosmētiķe

Beigusi Kosmetoloģijas koledžu. Kosmetologs un skropstu pieaudzēšanas speciālists. Gan Laines ārējais tēls, gan iekšējā būtība runā par labu kosmetologa profesijai izvēlei. Ļoti kārtīga un rūpīga, cenšas darbu padarīt pēc labākās sirdsapziņas.Uzskata, ka augstākais viņas darba novērtējums ir klientu vēlme atkārtoti atgriezties pie viņas gan uz sejas kopšanas, gan Vela Shape ķermeņa procedūrām.

Evija Vītola, friziere – vizuālā tēla stilists

Friziere – stiliste ar 10 gadu stāžu skaistumkopšanas sfērā. Beigusi starptautisko stilistu skolu, kā arī piedalījusies un guvusi labus panākumus konkursos.Ļoti komunikabla, kas pielāgojas katra klienta vēlmei, tā rezultātā ir ieguvusi plašu klientu loku. Specializējusies veikt arī matu ārstnieciskās procedūras , matu atjaunošanu ar lāzeri.

Olita Gentvilo, friziere – meistare ar ilggadēju darba stāžu

Saules Salonā strādā jau 13 gadus. Par frizieri strādā jau 25 gadus. Meistare stiliste, bijusi Wella apmācību meistare – trenere. Perfekti prot piemeklēt katram klientam matu krāsu un to īstenot. Apguvusi matu pieaudzēšanas prasmi Francijā un Itālijā. ”

Sarika Vilcāne, manikīra, pedikīra meistare

Manikīra un pedikīra meistare ar 8 gadu darba stāžu Saules Salonā. Klientu iemīļota speciāliste, kas dabu veic ātri un perfekti.Vienmēr seko jaunumiem, savā nozarē strādā radoši un ar iniciatīvu, ļoti labi atrod kontaktu ar klientiem un sniedz vislabākos padomus par nagu kopšanu. “Viss skaistais, kas mums ir apkārt ir pieejams un iespējams.”

Ieva Priedoliņa,manikīra un pedikīra meistare

Pabeigusi vienu no labākajām manikīra skolām Latvijā “Soneil Studio”, savā profesijā strādā kopš 2014.gada. No klientiem vislabākās atsauksmes. Vienmēr ļoti laipna un smaidīga. Manikīra/pedikīra speciālistam nepieciešama liela rūpība un tāda Ievai ir. Pievērš uzmanību savai profesionālajai izaugsmei, nepārtraukti interesējoties par aktualitātēm šajā jomā – apmeklēti EMI manikīra kursi, Olgas Zeltiņas semināri.

Anita Radiņa, pedikīra un ārstnieciskā pedikīra meistare

Pedikīra speciāliste ar 30 gadu darba stāžu. Saules Salonā strādā kopš tā dibināšanas – vairāk kā jau 15 gadus. Apguvusi visus pedikīra veidus. Īpaši labi prot tikt galā ar “problemātiskām kājām”.Anitai ir liels un ilggadīgs klientu loks, kas izveidojies pateicoties viņas profesionalitātei, atbildīgajai attieksmei pret darbu un cilvēciskajām īpašībām – taktiskumam, atsaucīgajam sirds siltumam.

Baiba Grīna, stiliste, permanentā grima un make up meistare

Stiliste, vizāžiste, permanentā make up speciāliste. Saules Salonā strādā jau 15 gadus. Guvusi pieredzi Vācijā, Francijā.Vadoša savā jomā – viena no labākām Latvijā, strādā kā pedagogs, gan TV stiliste, kā arī daudzu mākslinieku stiliste un grimmētāja. Ļoti atsaucīga un ar katru klientu strādā vienlīdz rūpīgi. Salonā veic permanento make up, stila un krāsu konsultācijas.