Menu

Meistari

Sākums / Meistari

Aija Šimkus, administratore

Administrators ir pirmais, ko klients ierauga, ienākot salonā, un, mūsu administratores to apzinās. Viņas cenšas sniegt pilnīgu informāciju par salona pakalpojumiem, būt pret klientiem laipnas un atsaucīgas. Lai ikviens klients, kas ienāk Saules Salonā, tiešām justos gaidīts un mūsu personāla aprūpēts.”

Tamāra Nikolajeva, kosmetoloģe

Kosmetologs ar vairāku desmitu gadu darba pieredzi. Saules Salonā strādā jau 15 gadus. Ar medicīnisko izglītību. Apguvusi neskaitāmas masāžas tehnoloģijas. Zināšanas un pieredzi papildinājusi Vācijā, Francijā, Maskavā, Spānijā.”

Vija Karstā, kosmētiķe

Beigusi Kosmetoloģijas koledžu. Nopietna attieksme pret darbu. Darbā cenšas ieguldīt visas prasmes un enerģiju. Kosmetologa profesiju uztver kā savas dzīves aicinājumu un mērķa piepildījumu.Īpaši labi veic anti age procedūras, sejas masāžas.Vienīgā speciāliste salonā, kas strādā ar injekcijām un mezoterapiju; piedāvā arī biorevitalizāciju.

Laine Līsmane, kosmētiķe

Beigusi Kosmetoloģijas koledžu. Kosmetologs un skropstu pieaudzēšanas speciālists. Gan Laines ārējais tēls, gan iekšējā būtība runā par labu kosmetologa profesijai izvēlei. Ļoti kārtīga un rūpīga, cenšas darbu padarīt pēc labākās sirdsapziņas.Uzskata, ka augstākais viņas darba novērtējums ir klientu vēlme atkārtoti atgriezties pie viņas gan uz sejas kopšanas, gan Vela Shape ķermeņa procedūrām.

Evija Mazā, kosmētiķe, manikīra,pedikīra meistars

Beigusi Kosmētikas koledžu. Meistare , kas rūpējas par katru klientu. Prasmīgi un ātri veic vaksācijas un dažādas sejas kopšanas procedūras. Īpaši specializējusies uz Vela Shape ķermeņa procedūrām, novērtē katra klienta problēmas un piedāvā katram individuālu risinājumu. Evija ir ļoti komunikabla un prasmīga meistare.

Evija Vītola, friziere – vizuālā tēla stilists

Friziere – stiliste ar 10 gadu stāžu skaistumkopšanas sfērā. Beigusi starptautisko stilistu skolu, kā arī piedalījusies un guvusi labus panākumus konkursos.Ļoti komunikabla, kas pielāgojas katra klienta vēlmei, tā rezultātā ir ieguvusi plašu klientu loku. Specializējusies veikt arī matu ārstnieciskās procedūras , matu atjaunošanu ar lāzeri.

Olita Gentvilo, friziere – meistare ar ilggadēju darba stāžu

Saules Salonā strādā jau 13 gadus. Par frizieri strādā jau 25 gadus. Meistare stiliste, bijusi Wella apmācību meistare – trenere. Perfekti prot piemeklēt katram klientam matu krāsu un to īstenot. Apguvusi matu pieaudzēšanas prasmi Francijā un Itālijā. ”

Marija Tihomirova, friziere

Saules Salona kolektīvs priecājas savā kolektīvā uzņemt prasmīgu , iniciatīvas bagātu un uz izaugsmi tendētu meistari. Plaša profila speciāliste ar vairāk kā 10 gadu darba pieredzi. Ir arī apmācību meistare un frizieru konsultante, bijusi LOREAL brenda apmācību menedžere , pašlaik – MASH UP HAIRCARE Baltic komandas sastāvā.”

Gundega Lapiņa, friziermeistare

Bagātajā darba pieredzē bijusi gan apmācību meistare, gan frizieru pedagogs. Piedalījusies konkursos un veidojusi frizieru šovus. Prot katram klientam atrast zelta griezumu. Vienlīdz labi veic gan matu krāsošanu, gan griešanu, gan ikdienas, gan svētku frizūru veidošanu. Ar savu pieredzi un zināšanām cenšas atrast katram savam klientam vispiemērotāko matu griezumu un krāsu. Matu pieaudzēšanas eksperts. Katrs Gundegas klients liek mīlēts un lolots.

Sarika Vilcāne, manikīra, pedikīra meistare

Manikīra un pedikīra meistare ar 8 gadu darba stāžu Saules Salonā. Klientu iemīļota speciāliste, kas dabu veic ātri un perfekti.Vienmēr seko jaunumiem, savā nozarē strādā radoši un ar iniciatīvu, ļoti labi atrod kontaktu ar klientiem un sniedz vislabākos padomus par nagu kopšanu. “Viss skaistais, kas mums ir apkārt ir pieejams un iespējams.”

Ieva Priedoliņa,manikīra un pedikīra meistare

Pabeigusi vienu no labākajām manikīra skolām Latvijā “Soneil Studio”, savā profesijā strādā kopš 2014.gada. No klientiem vislabākās atsauksmes. Vienmēr ļoti laipna un smaidīga. Manikīra/pedikīra speciālistam nepieciešama liela rūpība un tāda Ievai ir. Pievērš uzmanību savai profesionālajai izaugsmei, nepārtraukti interesējoties par aktualitātēm šajā jomā – apmeklēti EMI manikīra kursi, Olgas Zeltiņas semināri.

Anita Radiņa, pedikīra un ārstnieciskā pedikīra meistare

Pedikīra speciāliste ar 30 gadu darba stāžu. Saules Salonā strādā kopš tā dibināšanas – vairāk kā jau 15 gadus. Apguvusi visus pedikīra veidus. Īpaši labi prot tikt galā ar “problemātiskām kājām”.Anitai ir liels un ilggadīgs klientu loks, kas izveidojies pateicoties viņas profesionalitātei, atbildīgajai attieksmei pret darbu un cilvēciskajām īpašībām – taktiskumam, atsaucīgajam sirds siltumam.

Baiba Grīna, stiliste, permanentā grima un make up meistare

Stiliste, vizāžiste, permanentā make up speciāliste. Saules Salonā strādā jau 15 gadus. Guvusi pieredzi Vācijā, Francijā.Vadoša savā jomā – viena no labākām Latvijā, strādā kā pedagogs, gan TV stiliste, kā arī daudzu mākslinieku stiliste un grimmētāja. Ļoti atsaucīga un ar katru klientu strādā vienlīdz rūpīgi. Salonā veic permanento make up, stila un krāsu konsultācijas.