Menu

Ķermeņa kopšanas procedūras

Uz sākumu / Galerija / Cenas

 

Dzintara masāža

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Dzintars ir enerģiju un līdzsvaru sniedzošs akmens, kas savu darbību aktivizē saskarē ar ķermeņa aktīvajiem punktiem, tas aktivizē radošas domas, nostiprina fizisko un morālo spēku, ticību sev, sniedz optimismu un mundrumu. Dzintara masāža atbrīvo muskuļus un prātu no stresa un iedarbojas līdzsvarojoši uz nervu sistēmu. Dzintars sasilda ķermeni un līdzsvaro emocionālo stāvokli.Dzintars bagātina šūnas ar skābekli un izvada toksīnus, kā arī kavē ādas un ķermeņa novecošanas procesu. Pēc procedūras āda kļūst maiga, gluda un relaksēta!

Cena 90min. 60€

 

 
 

Griķu masāža

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Griķu masāža nāk no Krievijas, savulaik to izmantoja mūki – dziedināšanas terapijā. Griķu masāžas laikā, tiek izmantoti uzkarsēti lina auduma maisiņi, kuri ir piepildīti ar griķiem. Kā papildus īpašība ir griķu masāžas dabiskais aromāts, un siltums, kas palīdz atslābināt nervu sistēmu un muskuļus. Griķu masāža ir ideāls veids, kā atjaunot ādas tvirtumu un atgūt muskuļu tonusu. Maisiņi ar uzsildītajiem griķiem tiks izlikti pa visu Jūsu ķermeni, sākot no kāju pēdām līdz pat roku plaukstām, tie dāsni izdalīs siltumu pa visu Jūsu ķermeni, novēršot jebkādas Jūsu ķermeņa saspringuma vai stresa pazīmes.

Cena 50€ (80min.) , 28€ (40 min.)

 

 
 

SPA rituāls kungiem.

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

SPA procedūra, kura ir paredzēta tieši vīriešiem – tā sevī ietver masāžas elementus, kas ļaus atbrīvoties un relaksēties. Kombinēta masāža ar klasiskās un relaksējošās masāžas paņēmieniem visam ķermenim un galvai. Rezultātā uzlabojas imunitāte, mazinās noguruma pazīmes, muskuļu saspringums, galvas sāpes, uzlabojas asins cirkulācija, atjaunojas ādas krāsa un elastība. Jutīsieties enerģijas pilns un gatavs jauniem darbiem. Dāmas, šī ir noteikti lieliska dāvana Jūsu vīrietim.

Cena 45€ (80 min.)

 

 
 

Limfodrenāžas masāža ar rokām.

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Limfodrenāžas masāža uzlabo jūsu veselību vairākos veidos. Limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam, piemēram, tiem, kam ikdienā nākas ilgstoši stāvēt kājās, bieži lidot lidmašīnā vai piekopt mazkustīgu dzīvesveidu. Tā lieliski noder cilvēkiem ar kāju vēnu saslimšanām, un tiem, kam nepieciešama rehabilitācija pēc traumām un smagām slimībām. Tāpat limfodrenāža efektīvi novērš tūskas un uzlabo asins cirkulāciju. Cilvēka imunitāte ir tieši atkarīga no limfātiskās sistēmas pareizas darbības.

Cena 40€ (60 min.)

 

 

Lomi – Lomi

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Lomi – Lomi ir viena no noslēpumainākajām masāžas tehnikām. Jūs zaudējat laika sajūtu – tā var aprakstīt šo lielisko masāžu. Lomi-Lomi masāža tiek īpaši rekomendēta pirms lieliem dzīves notikumiem. Šī masāža attīra dvēseli un stiprina cilvēka spēkus, tās iedarbība turpinās vēl 14 dienas pēc masāžas veikšanas. Lomi-Lomi masāžai piemīt izteikts atslābināšanās efekts, tā ir ļoti maiga, bet iedarbīga.

Cena 50€ (80 min.)

 

 

Relaksējoša masāža ar aromātiskām eļļām

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Maiga masāža ar patīkamu aromātu lutinās Jūsu ķermeni un garu . Tām ir tonizējoša un reģenerējoša iedarbība uz ādu. Masāžas laikā tiek izmantotas ēteriskās eļļas, kuras katram klientam tiek piemeklētas individuāli atbilstoši tā brīža noskaņojumam un organisma vajadzībām. Masāžas eļļa mitrina un baro ādu, savukārt masāža uzlabo organisma darbību.

Cena 37€ (60 min.) 45€ (80 min.)

 

 

Čampi – galvas masāža

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Ļoti laba metode spēka un enerģijas atgūšanai ir tieši Čampi galvas masāža. Čampi galvas masāžas dziļo nomierinošo efektu sevišķi izjutīs tie, kuri regulāri cieš no emocionāla un fiziska stresa, kam ir pārslodzes darbā vai mācībās, sēdoša darba veicēji. Šī masāža palīdz atbrīvoties no liekajām domām, dziļi attīra un relaksē. Šo masāžu jau gadu tūkstošiem un arī mūsdienās izmanto kā vienu no dziedniecības un relaksācijas metodēm gan Indijā, gan arī citur pasaulē.

Cena 25€ (45 min.)

 

 

Taktilā masāža

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Taktilā vai Tauriņu pieskāriens un ļoti viegla masāža. Galvenais šīs masāžas uzdevums ir nomierināt, atslābināt un atjaunot dzīvības enerģijas plūsmu ķermenī. Masāža ir izcili vieglu, glaudošu pieskārienu, punktējošas vibrācijas paņēmienu kopums. Pēc masāžas mazinās spriedze, tonuss un hiperaktivitāte.

Cena 15 € (30 min.)

 

 

Persiku procedūra

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Sulīgu persiku smarža – garastāvokli uzlabojoša un nogurumu mazinoša procedūra. Sastāvā esošās vērtīgās eļļas izcili mitrinās ādu, novēršot negludumus, iekaisumus un veicinās ādas atjaunošanos, kā arī parūpēsies par ādas vingrumu un elasticitātes atjaunošanu. Vitamīni un aminoskābes lieliski rūpēsies par labu noskaņojumu un paliekošām koptas ādas un harmonijas pilnām sajūtām arī pēc procedūras.

Procedūras secība:

60 min. – Ķermeņa skrubēšana, duša, attīroša ķermeņa masāža.

90 min. – Ķermeņa skrubēšana, ķermeņa masāža ar ietīšanu, duša, ķermeņa ieziešana ar persiku krēmu.

Procedūras rezultāts:

kopta un laimīga āda arī dienu pēc procedūras

Cena: 38 € (60 min.) vai 48 € (90 min.)

 

 

Rožu procedūra

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Organismu atjaunojošu un spēcinošu sajūtu procedūra, kas raisa gaisīgas noskaņas un rada siltas, vasarīgas sajūtas. Rozes skaistums un spēks intensīvi kops pat vissausāko ādu, intensīvi barojot to procedūras laikā.Rožu procedūra atsvaidzina un aromatizē ādu, kopj nobriedušu ādu, veicinot tajā atjaunošanās procesus, uzlabojot asinsriti un sabalansējot optimālu mitruma līmeni, rūpējas par saules apdedzinātu ādu un nomierina sakairinātu ādu.

Procedūras secība:

60 min. – Ķermeņa skrubēšana, duša, attīroša ķermeņa masāža.

90 min. – Ķermeņa skrubēšana, ķermeņa masāža ar ietīšanu, duša, ķermeņa ieziešana ar rožu krēmu.

Procedūras rezultāts:

intensīvi kopta, barota un zaigojoša āda.

Cena: 38 € (60 min.) vai 48 € (90 min.)

 

 
 

Liepziedu procedūra

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
 

Liepziedu procedūra lieliski samazina saaukstēšanās risku, tai piemīt satraukuma, stresa un sāpju mazinoša iedarbība. Liepziedi aktivizē asinsriti un paaugstina imunitāti.

Procedūras secība:

60 min. – Ķermeņa skrubēšana, duša, attīroša ķermeņa masāža.

90 min. – Ķermeņa skrubēšana, ķermeņa masāža ar ietīšanu, duša, ķermeņa ieziešana ar liepziedu krēmu.

Procedūras rezultāts:

Tiek nomierināts prāts, mazinās iekaisumi un āda tiek lieliski mitrināta.

Cena: 38 € (60 min.) vai 48 € (90 min.)