Menu

Dr.Grandel semināri

Uz sākumu / Galerija / Cenas

 

Latvijas tirgū ir ļoti liels kosmētisko līniju daudzums un periodiski parādās arvien jauna un jauna kosmētika , tādēļ nav viegli izvēlēties un apstāties pie īstās un vienīgās.
5 svarīgākie motīvi, kādēļ izvēlēties Dr. Grandel kosmētiku :
„IN LOVE WITH PERFECTION !” - Dr.Grandel kosmētika pilnībā attaisno savu devīzi.
Vācijā tā ir starp profesionālo kosmētiku līderiem , tā ir viena no augstvērtīgākajām kosmētikām, kuru piedāvā kā ekskluzīvo kosmētiku ļoti daudzu valstu tirgū - Eiropā, Krievijā , Amerikā un attītītajās valstīs Āzijā.
Latvijas tirgū tā ir jau sesto gadu. Ar to veiksmīgi strādā vairāk kā 30 kosmetologi un kosmētiķi.
Par šo kosmētiku no strādājošo profesionāļu un klientu puses ir vislabākās atsauksmes, jo kosmētika ir efektīva , nav alerģisku reakciju , jo dabīgie materiāli ir apstrādāti pēc jaunākajām zinātniskajām tehnoloģijām un veido optimālu balansu strarp zinātnisko un dabīgo.
Šī kosmētika paver plašas iespējas jūsu profesionalitātes apliecināšanai.
Dr.Grandel kosmētika aptver visas klientu vajadzības un problēmas, tādēļ ir izstrādātas 14 produktu līnijas, kuras savstarpēji papildina viena otru un speciālie kabineta produkti, kas ļauj strādāt profesionāli, radoši un daudzveidīgi.Jūsu profesionālisms tiks apliecināts pateicoties kosmētikas detalizēti izstrādātām līnijām un produktu efektivitātei.Savukārt regulāri piedāvātie jaunie efektīvie un izsmalcinātie produkti, ļaus jums iet kopsolī ar strauji attīstošo kosmētikas industriju.
Cenas un kvalitātes samērojamība!
Tas ir mūsu, kā izplatītāju nopelns, cenas pie mums Latvijā ir zemākas nekā ražotājvalstī Vācijā un citur pasaulē. Tā ir adekvāta un visnotaļ pieņemama. Jūs būsiet patīkami pārsteigti!
Bezmaksas semināri, konsultācijas, profesionālais atbalsts.
Izvēloties Grandel jums ir iespēja regulāri konsultēties ar labākajiem speciālistiem, saņemt ieteikumus darbam ar šo kosmētiku un speciālos piedāvājumus. Saules Salons ar Jums individuāli un rūpīgi strādās un palīdzēs attīstīt jūsu profesionālo kompetenci un biznesu.
Mums ir sava bonusu sistēma par jaunu klientu piesaistīšanu, balvas kosmetologiem par labiem sasniegumiem un augstiem pirkumu rādītājiem, kā arī tiek organizēti kopīgi pasākumi Vācijā.


vairāk info par Dr.Grandel kosmētiku krievu valodā www.paktbeauty.ru